Відбілювання зубів Beyond polus

відбілювання зубів   Beyond polus  є сучасною та безпечною процедурою, яку наша  клініка пропонує своїм клієнтам .

 Система відбілювання зубів BEYOND Polus зарекомендувала себе як найбільш безпечна і ефективна. Зуби з нальотом від куріння, харчових барвників або напоїв, після відбілювання показують найкращі результати. Крім того, ця процедура буде ефективною при тетрацикліновому фарбуванні зубів, флюорозі і вікових змінах кольору. Відбілювання змінює колір тільки натуральних зубів і не може змінити відтінок коронок, вінірів або композитних реставрацій.

Фото Безопасное отбеливание зубов BEYOND PolusСистема BEYOND використовує Інноваційну технологію LightBridge ™, яка об’єднує потужні галогенове і світлодіодне джерела світла, забезпечує інтенсивний світловий потік, в той час як система фільтрації світла захищає внутрішні тканини від підвищеної температури та ультрафіолетового випромінювання, тим самим, гарантує Вам комфорт і безпеку, знижуючи ризик підвищення чутливості зубів під час або після процедури. Цю процедуру відбілювання зубів також відносять до холодних відбілювання зубів, через використання лампи холодного світла. І по співвідношенню ціна-результат система BEYOND Polus найкраща серед інших типів холодної відбілювання зубів.

Коротко про те, як саме відбувається процес відбілювання зубів :

Процедурі відбілювання зубів передує огляд стоматолога. Лікар виключає можливі протипоказання. При необхідності проводиться санація порожнини рота і професійна чистка зубів. Потім стоматолог фіксує колір зубів до початку процедури.

Крок 1. На губи пацієнта наноситься захисний крем і вставляється щічний ретрактор (ретрактор BEYOND™FlexiBlue). Тканинною серветкою захищають ділянку обличчя навколо зовнішньої сторони щічного ретрактора. Визначають існуючий відтінок емалі зубів.

Крок 2. Надівають на пацієнта захисні окуляри. Чистять зуби полірувальною пастою, що містить частинки пемзи або полірувального піску. Прокладають ватні валики зобох боків від щічних тяжей. Додатково наносять захисний засіб на внутрішні поверхні верхньої та нижньої губ.

Крок 3. Підсушують зуби і ясна. Наносять захисний світловідбиваючий засіб BEYOND™ BlueSeal GingivalProtection на ясна. Проводять нанесення захисного гелю круговими рухами лампи полімеризації.

Крок 4. Наносять шар гелю BEYOND  II Advanced FormulaWhitening Gel завтовшки 2-3 мм на суху поверхню зубів.

Крок 5 . Розташовують лампу акселератора під кутом 90° до поверхні зубів і починають 10-хвилинний цикл вибілювання. Процедуру повторюють тричі. Наносять на зуби гелевидний фторид натрію і залишають на одну хвилину.

відбілювання зубів

Колір зубів пацієнта після процедури порівнюється з початковим кольором зубів.

  ЗАВЕРШАЛЬНА ОБРОБКА

У кінці процедури за допомогою слиновідсмоктувача видаляють фтористий гель, знімають захисну тканину, щічні ретрактори, ватні валики, захисні окуляри і просять, щоб пацієнт прополоскав рот теплою водою. Демонструють пацієнтові новий відтінок зубів і інформують пацієнта як доглядати за зубами після процедури вибілювання.

Після відбілювання потрібно дотримуватися «білої» дієти кілька днів після процедури, чистити зуби м’якою зубною щіткою і відбілюючою пастою. Ваша білосніжна посмішка готова!

Не рекомендується проводити процедуру вагітним або годуючим жінкам і пацієнтам молодшим 16ти років.

Ціни нашої стоматології Вас приємно вразять

Контактна інформація

Клініка БакмаєрМедікал знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік залізничного вокзалу, вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський, 8

Запис онлайн