Реставрація зубів, вініри

Привітна гарна  посмішка сприяє покращенню настрою не тільки свого володаря, але і оточуючих людей! Вона спонукає до діалогу і довіри.

Якщо Ви хотіли б удосконалити свою посмішку, пропонуємо Вам звернутися в нашу клініку і скористатися послугою естетичної стоматології. Стати володарем бездоганною усмішки сьогодні може кожен!

Естетична реставрація зубів – одне з найбільш популярних сьогодні напрямів в стоматології, що дозволяє оперативно відновити або скорегувати колір і форму зуба чи групи зубів, усунути інші дефекти зубного ряду (наприклад, великих проміжків між зубами).

Бездоганна  посмішка, в першу чергу, повинна виглядати максимально природно і гармоніювати із зовнішнім виглядом людини. Саме тому реставрація зубів являє собою складний багатоетапний процес, який вимагає ретельного підходу і точних розрахунків. Перш ніж приступати до корекції, фахівець оцінює висоту прикусу і інші особливості зубів пацієнта, після чого пропонує індивідуальне рішення проблеми.

 Вініри і люмініри – це спеціальні тонкі пластинки, що кріпляться до зовнішньої сторони зубів. З їх допомогою лікар може скорегувати розмір, форму і колір центральної групи зубів, розташованих в так званій «зоні посмішки». В якості основних матеріалів для їх виготовлення використовують композит, кераміку, фарфор або оксид цирконію. Технологія реставрації за допомогою керамічних і композитних накладок рекомендована при плямах на емалі, підвищеної стертості зубів, скручених і зміщених зубах, наявності відколів і нерівностей, а також великого проміжку між зубами.

Процедура протипоказана, якщо є витончення емалі, бруксизм, неправильний прикус, карієс.

Реставрація зубів, вініри фотоКомпозитні вініри створюють за допомогою матеріалів, які використовують для відновлення зубних коронок. Аналогічну основу використовують при пломбуванні, але в даному випадку метою є не реставрація, а саме зміна зовнішнього вигляду зубів. Композити для вінірів підбираються максимально близько до кольору натуральних зубів, тому посмішку не можна буде запідозрити в ненатуральності. Єдина ознака, який може видати використання вінірів – відсутність вологого блиску і прозорого поверхневого шару покриття.      Після того, як верхній шар емалі буде сточено і зуби вирівняні, на них наносять композит і формують правильну форму коронок. На сьогоднішній день композитні вініри залишаються самим бюджетним і швидким способом для отримання привабливою посмішки, процес їх створення займає всього один день.

Процес виробництва керамічних вінірів більш трудомісткий. Вони виготовляються в лабораторії з порцеляни високої міцності і прозорості, що робить їх візуально максимально наближеними до природної емалі і збільшує термін експлуатації. Термін служби порцелянових вінірів близько 10-13 років. Вартість вінірів з кераміки дорожче, ніж вінірів з композиту.

Новим словом в розвитку естетичної стоматології стала розробка американської компанії Cerinate вінірів з оксиду цирконію, які згодом отримали назву люмінірів за здатність сяяти, як здорова зубна емаль. Люмініри мають товщину близько 3 міліметрів, не вимагають сточування зуба, мають високу міцність і можуть прослужити цілих 20 років!

Використовуючи сучасне устаткування і якісні матеріали, фахівці клініки «Бакмаєр Медікал» допоможуть Вам  відновити бездоганність Вашої посмішки!

Ціни нашої стоматології Вас приємно вразять

Контактна інформація

Клініка БакмаєрМедікал знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік залізничного вокзалу, вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський 8

bakmayermedical@gmail.com

Запис онлайн