Зубне протезування фотоСьогодні сучасна ортопедія дозволяє вирішувати практично будь-які проблеми, пов’язані з частковою або повною втратою зуба. Нові матеріали і ортопедичні технології, що постійно удосконалюються, дозволяють відновлювати зуби з максимально наближеними параметрами до живого зуба.

Протезування зубів проводиться, виходячи з індивідуальних параметрів клінічної картини. Тому щоб поставити зубні протези, Вам треба записатися на консультацію в нашу клініку. Доктор проведе огляд, вислухає Ваші побажання. Перш ніж почати протезування зубів, треба добитися того, щоб зуби і ясна пацієнта були здорові. Тому, якщо виявлені захворювання зубів або ясен, спочатку треба пройти лікування.

Відновити втрачені зуби можна протезуванням на знімних і незнімних протезах:

1) Коронки. Застосовуються, коли втрачений один зуб або декілька, але не розміщених підряд. Встановлюють на спеціально підготовлений зуб. Коронка надівається на зуб, як ковпачок. Коронки можуть бути:

  • Металеві. Такі коронки відходять в минуле, тому що вони виглядають неестетично.
  • Металокерамічні. Металева основа коронки покривається керамічним покриттям, яке імітує зубну емаль.
  • Керамічні коронки. Виконуються повністю з кераміки, точно імітують зубну емаль. Такі коронки складно відрізнити від справжніх зубів. Також їх можна виконати з діоксиду цирконію.

2)   Мостовидне протезування зубів. Вони замінюють собою до чотирьох зубів. Мости фіксуються на заздалегідь обточених зубах пацієнта або за допомогою спеціальних кріплень (адгезивні протези).

Приблизно процес протезування займає 1-3 тижні. При цьому Вам треба буде відвідати клініку 3 рази.

При втраті зуба протезування не можна відкладати, оскільки зуби, що знаходяться поряд з відсутнім/зруйнованим зубом, починають випробовувати велике навантаження, швидше руйнуються, зміщуються зі своїх місць, швидше стирається емаль, вони розхитуються, стають чутливі до холодного/гарячого. Якщо відсутні декілька зубів, то починається деформація форми обличчя, впадають щоки, губи, також можливе виникнення дефектів мови.

Тому не варто затягувати з протезуванням і доводити до виникнення описаних вище проблем.

Основні переваги класичного протезування:

  • ціна протезування. В порівнянні з процедурою імплантації-витрати на протезування порівняно невеликі;
  • відносна простота і швидкість виготовлення протезів;
  • висока переносимість методу – до нього практично відсутні протипоказання.

Не відкладайте протезування зубів, запишіться на прийом в нашій клініці сьогодні, щоб знову набути ідеальної посмішки!

Ціни нашої стоматології Вас приємно вразять

 

Зубне протезування

Контактна інформація

Клініка БакмаєрМедікал знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік залізничного вокзалу, вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Воздухофлотский, 8

bakmayermedical@gmail.com

Запис онлайн