Професійна чистка зубів

Фото професійна чистка зубівПрофесійна чистка зубів є невід’ємною частиною профілактики зубних захворювань та ідеально чистить зубний ряд. Навіть при достатньому домашньому догляду за зубами, з часом на поверхні емалі зуба утворюється зубний наліт, який мінералізується і може перетворитися на зубний камінь.     Повністю видалити зубний наліт самостійно в домашніх умовах неможливо – надто багато в роті важкодоступних місць, тому стоматологи рекомендують раз на півроку проводити гігієнічну чистку зубів. Процедура чищення зубів дозволяє позбутися від зубного нальоту, каменя, попередити появу і розвиток карієсу, пародонтиту, інших патологій.Ця процедура використовується також і для діагностики. Після чистки стоматологу набагато простіше помітити будь яку хворобу на ранній стадії.

Професійна чистка зубів залежить  від віку пацієнта. Якщо ігнорувати потребу в професійному чищенні зубів, це може призвести до можливих наслідків зубного каменю:

  • З часом у вас з’являється неприємний запах з рота, який не зникає навіть після чистки. Його викликають залишки їжі, що скупчуються у важкодоступних місцях.
  • Зубний камінь дуже часто утворюється на нижній частині зуба і поступово відтісняє ясна. Це призводить до опускання і запалення ясен.
  • Відкладення і зубний камінь змушують зуби рухатись вбік. Як наслідок – зуби можуть розхитуватися і навіть випадати.
  • Зубний наліт робить зуби візуально темнішими на 2-3 відтінки та менш привабливими естетично.

Клініка БакмаєрМедікал надає повний спектр профілактичних і гігієнічних послуг, які дозволять вам зберегти здоров’я зубів і отримати білосніжну посмішку.

Професійна чистка зубів проводиться за допомогою:

  • Ультразвуку і системи “Air Flow” (видалення над’ясенних і під’ясенних відкладень, зубного каменю);
  • Спеціальних полірувальних паст (полірування зубної емалі для запобігання закріпленню нальоту);
  • Ремінералізующих препаратів (захист зубів за допомогою фторовмісних аплікацій).

Для профілактики захворювань зубів і ясен проходити процедуру слід кожні півроку. В обов’язковому порядку професійна чистка зубів необхідна перед імплантацією зубів або протезуванням. Бажано проходити чистку зубів перед будь-якими видами лікування зубів і лікування ясен. Також рекомендується проводити дану процедуру перед відбіленням, щоб досягти кращого результату.

Ціни нашої стоматології Вас приємно вразять

Контактна інформація

Клініка БакмаєрМедікал знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік залізничного вокзалу, вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський 8

bakmayermedical@gmail.com

Запис онлайн