Ортодонтичне лікування

Ортодонтія це наука, яка вивчає профілактику і виправлення неправильного положення зубів, розвитку щелеп і допомагає відновити естетику обличчя.
Сьогодні в ортодонтії в основу поняття “норма” покладено уявлення про “оптимальну індивідуальну норму”, як орієнтир, до якого прагне лікар, щоб отримати бажаний результат ортодонтичного лікування. При цьому враховується як повнота виконання функції, так і естетичний аспект.

У клініці Бакмаєр Медікал проводять прийом кваліфіковані і досвідчені лікарі-ортодонти, які використовують сучасні технології виправлення прикусу у пацієнтів будь-якого віку.

Результат пошуку зображень за запитом "ортодонтичне лікування"Визначившись з діагнозом, лікар запропонує пацієнтові:

  • розгорнутий план лікування
  • складе графік відвідувань
  • дасть рекомендації по догляду за порожниною рота.

У “дорослій” ортодонтії перевага віддається незнімним апаратам. Наприклад, для виправлення прикусу застосовуються брекет-системи.

Для виправлення неправильного прикусу добре зарекомендувала себе як незнімний апарат брекет-система (що складається з брекетів і дротяної дуги), завдяки якій в 98% випадків досягається хороший результат. Брекет являє собою як би «мікрочіп», в який закладена інформація про правильне положення зуба. Виправлення прикусу відбувається внаслідок пересування зубів за допомогою дуги.

Ми використовуємо декілька типів брекетов :

  1. Металеві – найбільш часто використовувані брекети, оскільки вони є зручними, надійно фіксуються до зуба, прості в обслуговуванні.
  2. Естетичні (керамічні, пластикові, сапфірові). Головний “плюс” – майже непомітні на Ваших зубах, але вимагають відмінної гігієни ротової порожнини, не завжди є можливість використання на нижній щелепі, подовжується термін лікування.

Ціни на установку брекетів у Києві залежать від індивідуальних особливостей пацієнта і показань до лікування, а також від їх виду і матеріалу виготовлення. Брекети прикріпляються до зубів за допомогою спеціального клею. До брекетів кріпляться дуги, які міняються в процесі лікування. Під час лікування не можна вживати сухарі, горішки, липку їжу, треба намагатися обмежувати вживання солодких газованих напоїв.

Щоб уникнути карієсу під час лікування треба намагатися тримати ротову порожнину в ідеальному стані (чистити зуби після кожного прийому їжі, використовуючи спеціальні пристосування і ополіскувачі).    Обов’язково систематично відвідувати лікаря – ортодонта (приблизно 1 раз на місяць) для спостереження за ходом лікування і при необхідності проведення професійних гігієнічних чищень.    Щоб закріпити отриманий результат після зняття брекет-системи лікар запропонує Вам носіння ретейнера. Ретейнер – це фіксуючий апарат у вигляді пластмасової пластинки або каппи для нічного користування.   В період формування і росту зубо-щелепної системи ефективність лікування дуже висока.

Для ортодонтичного лікування дітей ми застосовуємо:

  • сучасні, зручні у використанні функціонально-діючі еластопозіціонери (силіконові ортодонтичні капи), які зарекомендували себе у світовій ортодонтії та широко застосовуються в даний час (LM-активатор (Фінляндія),
  • Преортодонтичні трейнери.

Пам’ятайте! Успішне ортодонтичне лікування – це результат спільних зусиль лікаря і пацієнта!

Ціни нашої стоматології Вас приємно вразять

Контактна інформація

Клініка БакмаєрМедікал знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік залізничного вокзалу, вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський, 8

bakmayermedical@gmail.com

Запис онлайн