Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія Київ центрІснує хибна думка про те, що за молочними зубами не потрібен догляд, вони все одно рано чи пізно заміняться постійними … Але це не так, здоров’я молочних зубів дуже важливо! Так як період молочного прикусу, тобто появи перших зубів – це старт для подальшого формування щелеп, і якість цього старту забезпечить успіх або проблеми в подальшому.

Після прорізування першого зуба батькам бажано відвідати дитячого стоматолога разом з дитиною, для того, щоб за допомогою першого заняття в ігровій формі  сформувати у дитини позитивне ставлення до подальших відвідувань стоматолога. Лікар дасть рекомендації з гігієни і зробить перший огляд.

З профілактичною метою дитину потрібно показувати стоматологу 1 раз в 3-6 місяців, щоб вчасно помітити каріозні процеси в молочних зубах. Регулярне відвідування кабінету стоматолога дозволить попередити подальший розвиток захворювання.

Дітям ми проводимо такі види лікування:

  • профілактика стоматологічних захворювань за допомогою процедури глибокого фторування;
  • профілактика появи карієсу при порушенні формування зубної емалі;
  • лікування карієсу молочних і постійних зубів із застосуванням інноваційних матеріалів і технологій;
  • лікування пульпіту молочних і постійних зубів;
  • герметизація фісур для захисту жувальних зубів від появи карієсу;
  • виправлення проблем прикусу за допомогою брекет – систем і за допомогою пластинок.

Кожній дитині в залежності від стану порожнини рота розробляється план профілактичних і лікувальних процедур, а також терміни і частота візитів, яка визначається лікарем-стоматологом строго індивідуально.

У стоматологічній клініці БакмаєрМедікал дитячі стоматологи лікують дітей не тільки без болю, але і без нудьги: під час лікування дитина може дивитися улюблені мультфільми!

Ціни нашої стоматології Вас приємно вразять

Контактна інформація

Клініка БакмаєрМедікал знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік залізничного вокзалу, вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

Проспект Повітрофлотський 8

bakmayermedical@gmail.com

Запис онлайн