Стоматологічна клініка Бакмаєр Медікал в Києві

Бакмаєр Медікал, стоматологія  у Солом’янському районі Києва яка надає повний комплекс стоматологічних послуг. Наша місія – забезпечити нашим пацієнтам доступ до якісної медичної допомоги. При створенні нашої стоматології ми завжди дотримувалися одного принципу – здоров’я пацієнтів понад усе.

Ми використовуємо матеріали та обладнання тільки від відомих фірм-виробників. Усі інструменти є індивідуальними, проходять повний цикл стерилізації на сучасному обладнанні, тому ми можемо на 100% гарантувати захист від будь-яких інфекцій. У клініці дотримуються найсуворіші стандарти чистоти і стерильності. У нашій стоматології ми використовуємо найновішу систему стерилізації автоклав Б класу. Бакмаєр Медікал відповідає за вашу безпеку!

Ми для своїх пацієнтав обрали один із найкращих рентгенів італійської марки TRIDENT із додатковим використанням візіографа TRIDENT!  Знімок ротової порожнини можна робити не зважаючи ні на періодичність, ні на частоту та об’єм проведення обстеження. Але, звісно, для цього мають бути чіткі, вагомі клінічні покази і це вирішує лікар.Проходячи через організм людини – в долі секунди промінь розсіюється та зникає, завершуючи свою дію. На цифрових рентгенапаратах нового покоління дія проникнення рентгенівського променя на організм триває одну соту секунди.

Бакмаєр Медікал, одна із не багатьох стоматологій на сьогоднішньому ринку, яка пропонує відбілення найбільш безпечною та ефективною американською системою Beyond Polus. Мультифункциональная комплексна система для професійного відбілювання зубів Polus Advanced Whitening Accelerator від Beyond Dental & Health (США). Визнана однією з кращих систем для відбілювання, що неодноразово підтверджено Dental Advisor. Для того щоб домогтися максимального відбілюючого ефекту, в системі використовується світло галогенних ламп і світлодіодів, а також УЗ-технології.

Фахівці Бакмаєр Медікал, якісно виконають професійну чистку зубів, відбілювання зубів найсучаснішою  системою Beyond polus, проведуть лікування карієсу зубів, допоможуть при проблемі пародонтозу. При необхідності виконають видалення зуба. Також в нашій клініці проводиться якісна імплантація зубів, протезування, вирівнювання зубного ряду брекет-системами. Стоматологічні послуги для Вашої дитини надасть досвідчений дитячий стоматолог.

Ціни нашої стоматології Вас приємно вразять.

Наші чарівні адміністратори нададуть повну та якісну консультацію!

Звертайтеся – ми завжди раді допомогти!

Наші послуги

Стоматологія

Запис онлайн

    Контактна інформація

    Клініка БакмаєрМедікал знаходиться у Києві, в Солом’янському районі, неподалік залізничного вокзалу, вихід Південний, найближча станція метро «Вокзальна».

    Проспект Повітрофлотський 8